Discover millions of ebooks, audiobooks, and so much more with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Tartaria - A történelem egy hazugság: Könyv 2
Tartaria - A történelem egy hazugság: Könyv 2
Tartaria - A történelem egy hazugság: Könyv 2
Ebook170 pages56 minutes

Tartaria - A történelem egy hazugság: Könyv 2

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook

Hazugság-e a világtörténelem? itt az ideje dönteni
Sok ember van a világon, aki megkérdőjelezi a világtörténelmet, és sok kutató azt állítja, hogy a történelem totális hazugság.


Ez a könyv megpróbálja megkönnyíteni annak eldöntését, hogy a történelem hazugság-e vagy sem.


A szerző David Ewing Jr több mint 2500 városba és helységbe utazott szerte a világon, és 20 év alatt kiterjedt történelmi kutatásokat végzett, és nagy ismeretekkel rendelkezik a világtörténelemről.

LanguageMagyar
PublisherPublishdrive
Release dateNov 25, 2020
Tartaria - A történelem egy hazugság: Könyv 2

Related to Tartaria - A történelem egy hazugság

Related ebooks

Reviews for Tartaria - A történelem egy hazugság

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

    Book preview

    Tartaria - A történelem egy hazugság - David Ewing Jr

    Tartaria

    A történelem

    egy hazugság

    David Ewing Jr

    Bevezetés

    Sok ember van a világon - akik megkérdőjelezik a világtörténelmet, és sok kutató állította, hogy a történelem totális hazugság.

    Ez a könyv megpróbálja megkönnyíteni annak eldöntését, hogy a történelem hazugság-e vagy sem.

    A szerző David Ewing Jr világszerte több mint 2500 városba és helységbe utazott, 20 év alatt sok történelmi kutatást végzett, és nagy tudással rendelkezik a világtörténelemről.

    Ez a könyv bemutatja azokat a kutatásokat, amelyeket Anatolij Fomenko és mások a világtörténelem kapcsán elvégeztek. Ez a könyv összefoglalja a találtakat, hogy könnyebben eldönthesse - hazugság a történelem?

    A könyv megmutatja azokat a tényeket, amelyekre a kutatók rámutatnak - és fényképes bizonyítékokkal szolgálnak annak bemutatására, hogy David Ewing Jr megfelelő kutatásokat végzett annak ellenőrzésére, hogy a kutatók és történészek mit mondanak.

    A történelem egy hazugság

    Kezdjük a Stonehenge-lel - sok modern kutató azt állítja, hogy Stonehenge hamis hely, és nem ősi. A kutatók azt állítják, hogy nemrégiben építették

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2019-12-19 at 8.14.23 AM.jpeg

    Sok fotó mutatja a Stonehenge-ben végzett munkákat. A kutatók ezeket a fotókat egyértelmű bizonyítékként mutatják be, hogy Stonehenge-t nemrégiben építették - a történészek azonban azt állítják, hogy csak rekonstrukció és újjáépítés volt

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2019-12-19 at 8.17.37 AM.jpeg

    De a kutatók azt is állítják, hogy sok kő valóban nemrég készült, és védőborításukat levették, amikor a köveket Stonehenge-be helyezték.

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2019-12-19 at 8.42.10 AM.jpeg

    Sok modern kutató úgy véli, hogy a Stonehenge hamisítvány, és hogy az elmúlt 100 évben épült

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2019-12-19 at 8.42.29 AM.jpeg

    Stonehenge-re nézve - a kutatók elkezdték feltenni a kérdést - hány történelmi emlék és hely volt a világon hamis? A kutatók ekkor kérdezni kezdték - hazugság-e a történelem?

    Íme, mit találtak a kutatók a híres Napóleon Bonaparte-ról - aki a történészek szerint Franciaország császára volt 1804 és 1814 között, majd 1815-ben is. A modern történelem egyik leghíresebb embere, és sokat írtak róla - és sok mindent az akkori világtörténelem - Bonaparte Napóleonhoz és Franciaországhoz kapcsolódik. Sok történelmi dokumentum, amely abból az időből származik, említi az életét, vagy valami köze van hozzá és a világ minden táján tett cselekedeteihez.

    A közel-keleti történészek sokat beszélnek Napóleon Bonaparte-ról, mert állítólag megtámadta Egyiptomot, ott kormányzott és sokat kereskedett a kelettel. A történészek a világ szinte minden országában megemlítik Bonaparte Napóleont az angliai háborúja és ennek a háborúnak az úgynevezett Brit Birodalomra gyakorolt hatása miatt - és amikor Napóleon Bonaparte állítólag 1807-ben megszállta Spanyolországot -, ez állítólag minden országot érintett Közép- és Dél-Amerika - mert Spanyolország állítólag akkoriban e régiók minden országában részt vett.

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2020-01-02 at 11.25.19 PM.jpeg

    Napóleon Bonaparte egyik legnagyobb kalandja az úgynevezett oroszországi inváziója volt 1812-ben.

    A történészek szerint Bonaparte Napóleon állítólag Grande Armée-vel - mintegy 685 000 katonás nagyhadsereggel - támadta meg Oroszországot, amely a hadviselés akkori legnagyobb hadserege volt. Napóleon Bonaparte megszállta Oroszországot, - hogy megakadályozza Oroszország Sándor cárját az Angliával folytatott kereskedelemben, - és felszabadítsa Lengyelországot.

    Most azt találták furcsának a kutatók, hogy a történészek azt mondták, hogy Bonaparte Napóleon állítólag Moszkva felé tartott, amikor Oroszország fővárosa akkor Szentpétervár volt.

    Oroszország kereskedett Angliával, és ennek nagy részét Szentpétervár városi kikötőjében tette meg - Napóleon rejtélyes módon nem Oroszország fővárosába, Szentpétervárra ment -, hanem Moszkvába ment.

    Képzelje el, hogy meg kellett támadnia az Egyesült Államokat, és meg kell kényszerítenie őket a megadásra - de a hadsereget Chicagóba vagy Los Angelesbe viszi Washington Dc helyett. A történetnek egyáltalán nem volt értelme a kutatók számára. Ha megadásra akarja kényszeríteni Angliát, akkor a fővárosba, Londonba viszi seregét, és ne támadja meg Bristolt vagy Cardiffot.

    Ha valaki, akit Napóleon Bonapartének hívtak, annak idején valóban megtámadta Moszkvát - és a legnagyobb hadsereggel, amely valaha ismert, hogy összegyűlt a hadviselés akkori történetében -, nagy kérdések merülnek fel: kit akartak megsemmisíteni abban a városban és miért? Nagyon komoly kérdés feltenni.

    A kutatók sokat kérdeztek Bonaparte Napóleonról, és végül azt a kérdést tették fel - vajon Bonaparte Napóleon valóban létezik-e úgy, ahogy a történelem mondja, vagy megváltozott a történelem? Olyan kutatók, mint Gleb Nosovsky, azt állítják, hogy Bonaparte Napóleon nem úgy létezett, ahogy a történészek állítják, hanem más módon. A kutatók szerint a történelmet politikusok és történészek hozták létre és változtatták meg, hogy nemzetük nagy történelemmel bírjon.

    Az alábbiakban bemutatunk néhány olyan tényt, amelyre a kutatók rámutattak - összehasonlítva Bonaparte Napóleon korának történetét, és - Napóleon III (a harmadik) - a kutatók kimutatták, hogy e 2 ember története hasonló, és sok történelmi esemény történt lemásolták vagy teljesen kitalálták. Például - a kutatók szerint a múltban sok ember létezett, és nem kérdőjelezi meg ezt -, de megkérdőjelezik bizonyos múltbeli dátumokat és eseményeket. A bizonyítékok azt mutatják, hogy sok eseményt valószínűleg hamisítottak és fabrikáltak a hamis történelem létrehozása érdekében - és sok dátumot, sőt sok karaktert másoltak vagy hamisan hoztak létre

    =========================

    - Bonaparte Napóleont 1794 augusztusában tartóztatták le - 10 évvel azelőtt, hogy császár lett

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2019-12-20 at 10.33.39 PM.jpeg

    - Napóleon-III (a harmadik) állítólag Napóleon Bonaparte unokaöccse volt. Napóleont-III. (Harmadik) 1840-ben tartóztatták le Boulogne-ban - 12 évvel azelőtt, hogy császár lett.

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2019-12-20 at 10.30.43 PM.jpeg

    =========================

    - Egy évvel Bonaparte Napóleon hatalomra kerülése előtt (1799) - A Római Köztársaságot 1798 februárjában kikiáltották - miután Louis Alexandre Berthier - a Napoleon Bonaparte-nál dolgozó tábornok - betört Róma városába

    C:\Users\q\Desktop\WhatsApp Image 2019-12-20 at 10.38.29 PM.jpeg
    Enjoying the preview?
    Page 1 of 1