Discover millions of ebooks, audiobooks, and so much more with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Довідник з життя
Довідник з життя
Довідник з життя
Ebook218 pages2 hours

Довідник з життя

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook

Це хороший текст (FULL версія) про важливі, життєві питання. Він лаконічний, обґрунтований і конструктивний (такий, що пропонує покроковий розв’язок проблеми). Дуже схоже, що цей текст – правильний. Без нього важко здогадатися, як треба чинити у житті і можна на помилках, і навіть фатальних, прогоріти. Він написаний за життєвим досвідом двох людей з, як видається, непоганою логікою, лікаря і математика, ну й, звісно, за їхніми помилками, наприклад, витратити все життя тільки на саморозвиток, не рахуючи дітей – це “дорого”. Спочатку це писалося для своїх дітей та їх родин, щоб не розповідати одне й те саме кожному, тобто, це довідниковий текст, без художніх і кон’юнктурних прикрас.

LanguageУкраїнська мова
Release dateNov 8, 2021
ISBN9781005336851
Довідник з життя

Related to Довідник з життя

Related ebooks

Reviews for Довідник з життя

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

    Book preview

    Довідник з життя - German Dzyubenko

    іст

    Здоров’я

    Харчування (про РАК отут)

    Флюорографія, рентген, УЗД

    Приклади лікування деяких хвороб Біль у спині/суглобах, Локальні болі, Запори, Гемороїдальні кровотечі та подібні до них, Ниє/ болить рука, Діабет 2-го типу, Невроз, Псоріаз та подібні йому шкірні висипання/ почервоніння/ шелушіння/ сверблячка, Баланіт/ баланопостит, Алергія, Міжреберна невралгія, Запалення куприка

    Емоційне благополуччя

    Діти

    Народження

    Годування

    Розвиток/Саморозвиток

    Про щеплення

    Освіта

    Музична школа

    Школа

    Основи медицини

    Університет

    Іноземні мови

    PhD

    Бізнес, Бізнес з нуля, Робота

    Як розрізнити кохання і кохання

    Суди, Побут, Авто-мото, Друзі, Т.з. політика, Т.з. релігія

    Дрібниці (хобі, мистецтво, спорт)

    Різне (з побутової медицини, з кулінарії)

    Від автора

    Здор

    ов’я

    Думаю, здоров’я залежить ТІЛЬКИ від двох факторів: харчування + емоційне благополуччя. Зупинимося на кожному окремо.

    Харчу

    вання

    Оскільки, в одному з означень життя написано, що життя це форма існування білка, то зупинимося на білку. Вони (ну, різні автори) пишуть: ... для повноцінного харчування треба 6 інгредієнтів їжі: білки, жири, вуглеводи, мінеральні солі, вітаміни та, з недавнього часу (30-40 років J), мікроелементи. Правильно, усі 6 – важливі, але білок – це основа життя. Отже, спочатку головна думка цього розділу:

    Бажаєте бути здоровими (а для хлопчиків ще й високими!) –

    Їжте котлети!!!

    (тут і надалі маються на увазі котлети з ЯЛОВИЧИНИ)

    Тепер стисле доведення цієї думки. Спочатку, що таке білок? Вони словом білок називають усе (це як слово система у компах, це й залізо, і софт, і Вісь і т.п., тобто, щоразу тільки контекст визначає його значення). Наприклад, ферменти це (частіше величезні) білки (білкові молекули), які є каталізаторами (прискорювачами) біохімічних реакцій аналізу (розщеплення) білків/ жирів/ вуглеводів/ ... їжі (рослинного або тваринного походження) і синтезу (побудови) НАШІХ білків/ жирів/ ... . Тоді вже наші білки/ жири/ ... виконують різні функції у клітинах нашого організму (від захисної у мембранах до транспортної, рецепторної, тощо).

    Для простоти, уявимо білок як високомолекулярну (з десятків, сотень і навіть тисяч молекул) органічну сполуку 20-ти основних амінокислот (більш простих молекулярних сполук, до речі, 16 з них були знайдені на метеоритах).

    Примітно, що всі білки, крім певного хімічного складу, мають певну просторову конфігурацію (форму) і якщо вона змінюється (скажімо, під впливом температури шматок м’яса викривляється на сковороді, тому що його білки скручуються, змінюючи свою просторову конфігурацію), то ферменти нашого організму, відповідальні за аналіз тваринних (у випадку зі шматком м’яса) білків не зможуть пристикуватися/ захопити/ підійти до цього деформованого білка (як ключ не від рідного замка), тобто, не зможуть виконати свою функцію по його розщепленню, і цей скручений білок виводиться з організму як шлак. Але сире м’ясо теж їсти не будемо, оскільки є важливі смакові фактори, плюс, розм’якшення, взаімопоєднання продуктів і т.п., а от у середині котлети температура при готуванні невисока і білок майже недеформований, і він повністю йде на користь справі.

    Крім того, шматок м’яса, у НЕподрібненій м’ясорубкою формі, просуваючись шлунково-кишковим трактом, не завжди зможе бути перетравленим повністю, тому що тільки його зовнішня поверхня торкається шлункового соку, тоді як його внутрішня частина майже не перетравлюється та, будучи зачепленою гнильними бактеріями, виводиться з організму без користі. А от мілкодисперсне м’ясо котлети перетравлюється повністю. Плюс, зуби поберегти, скажімо, для шашлику теж важливо, навіщо ж їх переводити на повсякденне м’ясо, нехай м’ясорубка працює, вона залізна.

    Тепер з приводу вегетаріанців, тобто, з приводу незамінності білків тваринного походження (і насамперед м’яса) та неможливості їх заміни білками рослинного походження. Може – незамінності деяких, а може й більшості, а може тільки важливих, або навпаки, неважливих, хто його знає точно яких? Двієчники та шарлатани від медицини? Дуже сумніваюся. Та й перевірити це дослідним шляхом об’єктивно неможливо. Стежити, чи що, за групою випробовуваних усе життя? Проте, усілякі дегенерати кричать про 100%-ну їх замінність, причому впевненими гаслами?! Але це саме той випадок, коли краще ПЕРЕстрахуватися, ніж НЕДОстрахуватися!!

    Людина – хижак і, як в усіх хижаків, його ферментна система складається переважно з ферментів для аналізу білків тваринного походження, а не рослинного як, наприклад, у корови, яка з тонни трави з мінімальним вмістом рослинного білку синтезує свої тваринні білки. Звісно, у нас є ферменти і для аналізу рослинних білків, але їх кількість незначна, і якщо з’їсти, приміром, багато грибів за раз, то можна відчути нездужання, пов’язане не з поганою якістю продукту, а з його чималою кількістю.

    Є такий вислів: якщо не дратувати, то й функція не з’явиться (аналогічно до м’язів: якщо не навантажувати – вони атрофуються). Це більшою мірою стосується годування немовлят, де треба сміливіше вводити різні продукти, щоб залозки, відповідальні за синтез ферментів, напружувалися і працювали, а не атрофувалися без дії і потім як результат: цього не можна, від цього алергія, тощо.

    У немовляти, набір ферментів повністю збігається з набором ферментів дорослої людину, тільки їх процентні співвідношення різні (у дітей більше ферментів для аналізу молочних білків/жирів і т.п.) А з приводу їХніх (лікарських) залякувань мовляв м’ясо рано давати не можна, його нерозщеплений (не здатний бути перетравленим) білок діє токсином, який вражає клітини головного мозку і іншої подібної маячні, див. параграф Діти/Годування.

    Таким чином, якщо наполягати на вживанні лише рослинної їжі, то залозки, що виробляють ферменти для біохімії білків рослинного походження, будуть працювати інтенсивніше і, у цілому, певний час (можливо навіть досить довгий, 10-15 років) усе буде типу Ok!

    ДУЖЕ Й ДУЖЕ ВАЖЛИВИЙ ТЕКСТ:

    Але, швидше за все, є білки тваринного походження, які не можна замінити рослинними і їх нестача в організмі може бути фатальною у сенсі виникнення раку та інших лейкозів!!! При яких ДНК клітини перебудовується (мутує) так, щоб налагодити власне (псевдо) виробництво білків, яких бракує, одночасно забуваючи про головне – про функцію цієї клітини в організмі. Це (псевдо) виробництво має форму безконтрольного ділення МОЛОДИХ клітин, ще не здатних виконувати свою функцію в організмі. Адже доросла, нормальна клітина будь як у своїй будові має цей білок, якого бракує, от ДНК цієї клітини й мутує з метою почати її швидке ділення, начибто почати виробництво цього білку (адже старі клітини, що віджили своє, розпадаються і наповнюють міжклітинний простір продуктами розпаду, частина з яких виводиться, а частина – іде на корм сусіднім клітинам). Тобто – РАК!!!

    Саме ТРИВАЛА НЕСТАЧА важливих, складних і незамінних м’ясних білків ПРОВОКУЄ цю НЕОБОРОТНУ і фатальну мутацію ДНК, як НОРМАЛЬНУ реакцію ПРИСТОСУВАННЯ біологічної системи до ПОГАНИХ УМОВ існування, у цьому випадку – до ПОГАНОГО ХАРЧУВАННЯ!!!

    От така проста (!!) супер здогадка!!!!!!!! А вони 100 років думають, що таке рак. Навигадували 4-5 теорій його походження, від вірусної до спадкової та інших, і самі визнають їхню неспроможність/недоведеність. Напишуть 100 товстих книг і десь в одному місці дрібним шрифтом: етіологія (причини виникнення) і патогенез (механізм розвитку) невідомі. Не кажучи вже про шахрайство та ошук, в офіційній (!?) медицині, з приводу, так званого, одуження від раку (приховуючи, зрозуміло, статистику через 3-5-7 років після такого одуження).

    До речі, якщо все ж таки таке (їхнЄє) одуження раптом відбулося, тобто, людина прожила 20-30 років після їх лікування, так це 100%-на гарантія, що НІЯКОГО РАКУ НІХЕРА НЕ БУЛО ВЗАГАЛІ!! І нехай вони свою діагностику запхнуть собі у сраку.

    Інакше кажучи, біопсія (взяття зразку тканини) гострою, або тупою голкою це повне гівно, а не діагностика – там клітини тканин вже перемішані, а багато які з них і роздавлені механічно при усмоктуванні шприцом. Тобто, ніякої більш-менш достовірної статистики (на яку вони спираються при встановлені онкодіагнозу) про те, що у пункції (зразку) присутні багато молодих клітин, НЕ може бути проведено/зібрано, взагалі!! Оскільки, тут вже є дві відверті маячні: 1) багато (?!) а це як? скільки саме?, 2) звичайно, молодих клітин більше, адже дорослі клітини мають збільшений розмір, от вони й передавилися всі, проходячи через голку під тиском поршня шприцу. І, тим більше, ніякої променевоподібної структури клітин там (у зразку, отриманому голкою) у мікроскоп побачити НЕможливо, у принципі!!

    А якщо зразок було отримано хірургічним зрізом, так там теж помилитися, ох, як легко! Плюс, там є дуже тонка грань (яку, швидше за все, об’єктивно неможливо визначити/розпізнати однозначно) між зло- і добро-якісними утвореннями! Але щоб перестрахуватися, адже і аналізи не дуже, і засвітлення якісь на флюорографії ... і пацієнт САМ на щось там скаржиться (!), а ти йому: Іди додому, дорогий, у тебе все добре (!?) а там дійсно виявиться якийсь рачок і що тоді? – пахне карною справою. А також, щоб виправдати вже, по суті, почате втручання (адже розріз для біопсії вже зроблено), пацієнтові повідомляють невтішний діагноз і говорять: але ви мовляв не хвилюйтеся, ми вас обов’язково вилікуємо і щось там вирізають...

    Плюс, там відповідальність (за ухвалення рішення і за наслідки втручання) якась колективна (!?) : гістологія, онкологія, хірургія, лікар, що опікується безпосередньо, ще хтось там, і до того ж, всі з різних установ – хрін знайдеш кінцевого – система відпрацьована...

    Та, він НЕ лікується, ідіоти! ДНК клітин деякої значної області ВЖЕ змінилися (мутували)!! Це те саме, що вилікувати старіння, записане у ДНК. Ну, вбиваєте ви ці клітини хімією, або радіацією, або хірургією і що? Що щодо функцій цих клітин і сусідніх з ними (безневинно вбитих) здорових клітин? (ракові клітини поширюються променевоподібно – метастази, їх набагато більше, ніж треба, а місця там недостатньо, тільки у міжклітинному просторі, між здоровими клітинами) Хто буде виконувати функції цих клітин в організмі? Німці?

    Плюс, у випадку з хірургією, тільки від самого шраму, від цієї грубої фіброзної тканини з єдиною функцією заткнути рану, можна вмерти вже через 2-3 роки. Це рівно стільки ж часу, скільки пацієнт (дійсно) з раком, прожив би без вашого втручання!? Адже, порушене кровопостачання, а отже, і харчування цілих дотичних до місця втручання областей, і воно кружними шляхами не завжди налагоджується у достатній мірі. Навіть незважаючи на те, що організм значно збільшує, де це треба, артерії та артеріоли при виникненні необхідності диверсифіковати кровопостачання. Тобто, рецидив (повторення) – знову нестача харчування (тепер чисто механічно, через шрам) і т.п.

    Моя мати (автор цієї, як на мене, геніальної здогадки), будучи дитячим гематологом (одним з перших в країні у цій, тоді ще новітній, спеціалізації), відмовилася працювати в існуючій системі лікарських ідіотів, двієчників і ошуканців у білих халатах. Вона запитала якось 10-літню, белокровную дівчинку, що вмирала, у київському ОХМАДИТє: Як же так вийшло? На що дитина САМА здогадалася, чому вона вмирає: "А я, тьотя лікар, після школи щодня, голодна (!!) йшла на стадіон і мій (вочевидь, ідіотський і дебільний) тренер змушував мене бігати по колу"?!

    Примітно, що виправити ситуацію на стадії раку, шляхом впровадження посиленого білкового харчування (ну, тобто, котлет), вже неможливо. Пацієнта нудить, шлунок викидає їжу як токсини, цей білок вже не потрібний, тому що і ферментів для його аналізу вже немає (залозки, що їх секретують, фактично атрофувалися без навантаження тривалий час), і до того ж цей білок вже (псевдо) виробляється і його й так повно у білокровній крові і у міжклітинному просторі.

    Ще примітно, що, наприклад, лікувальне (!?) голодування (а є дебіли, хто культивує і таку маячню, ну, як із сектами, або уринотерапією!?), або вегетаріанство, на початковому етапі (у випадку з веганами, може навіть і довше), призводять до поліпшення самопочуття. Організм мобілізує резерви, реагуючи на умови, що змінилися, еволюція думає (жарт), що посуха, неврожай і потрібні сили на полювання J. Однак це є абсолютно непотрібне дратування організму голодом (як і дурнувате моржування – холодом – теж типу поліпшує самопочуття). Усе це тимчасово та дуже, дуже небезпечно. Це гадане поліпшення самопочуття. Адже можна і літровий двигун форсанути на 200 сил, однак чи довго він так протягне?

    Підсумки наведемо. З усієї різноманітності їжі, відокремемо і особливо підкреслимо три важливі фактори: тваринне (не рослинне) походження білку, дисперсна форма їжі (не шматками) і нетривала термообробка. Але ж це і є котлети!!! Звісно, сюди також потрапляють і пельмені, і чебуреки, ... але з особистого досвіду скажу, що тільки після котлет відчувається комфортна ситість приблизно 8 годин, а після інших блюд (навіть із фаршу: голубці, тощо, де термообробка триває довше, ніж у котлет) – тільки 4-5 годин. Плюс, гарний сон, що важливо саме по собі, і це не той сон, який після дурнуватого снодійного, яке приносить тільки розбитість, а дійсно природній сон, що надає сили (до речі, це не важко перевірити і самому, що, хоч і опосередковано, але підтвердить вище написане, і взагалі, яке в сраку снодійне ?! якщо 1-2 нашвидкуруч засмажених яєчка, у разі безсоння, спрацьовують у 100 разів краще).

    Enjoying the preview?
    Page 1 of 1