Discover millions of ebooks, audiobooks, and so much more with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

Принцип Пітера: Скажи "НІ" некомпетентності на роботі
Принцип Пітера: Скажи "НІ" некомпетентності на роботі
Принцип Пітера: Скажи "НІ" некомпетентності на роботі
Ebook42 pages14 minutes

Принцип Пітера: Скажи "НІ" некомпетентності на роботі

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook

Зрозумійте суть "Принципу Пітера" всього за 50 хвилин за допомогою цієї практичної та лаконічної книги. Принцип Пітера піднімає важливі питання щодо компетентності, ефективності та внутрішнього просування: він передбачає, що "кожен працівник прагне піднятися до свого рівня некомпетентності", а це означає, що чим вище ми дивимося в ієрархії компанії, тим більша ймовірність того, що посади будуть займати некомпетентні працівники. Якщо ця гіпотеза вірна, то вона, очевидно, має серйозні наслідки для ефективності та продуктивності. Ця книга є зручним вступом до застосування принципу Пітера в управлінні людськими ресурсами та управлінні ефективністю. Він також включає захоплююче вивчення комп'ютерної симуляції для перевірки цієї гіпотези, обговорення обмежень концепції, в тому числі її надмірної простоти, і знайомство зі спорідненими моделями, такими як закон Паркінсона і принцип Дільберта. 

Про принцип Пітера: Принцип Пітера стверджує, що якщо працівник є ефективним на певному ієрархічному рівні, він буде просуватися на наступний рівень в ієрархії, і так до тих пір, поки не досягне того рівня, де він є неефективним. Якщо його не можна понизити, то це означає, що всі структури природним чином еволюціонують до рівноваги більшої неефективності. Це піднімає деякі важливі питання щодо внутрішнього просування по службі та управління людськими ресурсами. З цієї книги ви дізнаєтеся про припущення, що лежать в основі принципу Пітера, про причини, через які некомпетентні співробітники іноді просуваються по службі, і про ознаки того, що хтось дійшов до "останньої позиції", коли він більше не може справлятися зі своєю роллю. Чітке пояснення позитивних і негативних аспектів концепції, обговорення того, як вона працює на практиці, і знайомство з суміжними моделями дають вам інструменти, необхідні для того, щоб перевірити, чи застосовується принцип Пітера у вашій ситуації

LanguageУкраїнська мова
Publisher50Minutes.com
Release dateJan 20, 2023
ISBN9782808601078
Принцип Пітера: Скажи "НІ" некомпетентності на роботі

Related to Принцип Пітера

Related ebooks

Reviews for Принцип Пітера

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

    Book preview

    Принцип Пітера - Gabriel Verboomen

    КЛЮЧОВА ІНФОРМАЦІЯ

    •Назва: принцип Пітера.

    •Використання: управління людськими ресурсами та ефективністю діяльності, розвиток людського потенціалу.

    •Чому вона успішна? Її успіх не є визначеним, тому що він залежить від окремих осіб та організацій.

    •Ключові слова:

    °Компетентність: знання і ноу-хау, необхідні для максимальної ефективності на даній посаді

    °Ефективність - синонім досконалості, здатність працівника виконувати певні завдання при обмежених ресурсах (час, гроші тощо).

    °Ієрархія: структура повноважень в організації

    °Просування по службі: призначення працівника на вищий рівень в організації.

    ВСТУП

    Розглядаючи принцип Пітера, особливо важливо усвідомлювати, що ця модель, хоча і є просвітницькою в багатьох ситуаціях, походить із сатиричної книги і, отже, повинна використовуватися з обережністю при встановленні наукових фактів. У контексті дедалі сильнішої ієрархії в організаціях постає питання про внутрішнє просування по службі. Чи повинна компетентність працівника бути домінуючим критерієм для визначення ієрархічного сходження? Як можна виміряти цей рівень компетентності? Чи обов'язково ефективний працівник є хорошим організатором?

    oeil ВИЗНАЧЕННЯ МОДЕЛІ

    Принцип Пітера стверджує, що якщо працівник працює ефективно на даному ієрархічному рівні, то він буде просуватися на наступний рівень вище і так далі, поки не досягне рівня, на якому він є неефективним. Якщо його не можна понизити, це означає, що всі структури природним чином еволюціонують

    Enjoying the preview?
    Page 1 of 1