Discover millions of ebooks, audiobooks, and so much more with a free trial

Only $11.99/month after trial. Cancel anytime.

101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta
101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta
101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta
Ebook36 pages20 minutes

101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta

Rating: 0 out of 5 stars

()

Read preview

About this ebook


Oprócz tego, dzięki wykorzystywaniu pomysłów zawartych w publikacji, będziesz w jego oczach o wiele bardziej atrakcyjną i wyjątkową kobietą, ponieważ będziesz w stanie dostarczyć mu tych przeżyć, na które on czeka.

Sama sprawdź!
Grzegorz Gomółka

Pasjonat rozwoju osobistego i wdrażania w życie dziwnych projektów. Z wykształcenia Inżynier Budowy. W mojej bardzo krótkiej karierze zdążyłem cztery razy rzucić pracę, o której większość ludzi marzy, rezygnując ze służbowego mieszkania, samochodu i wielu przywilejów, które wpisane są w moją branżę. Wszystko po to by realizować i wdrażać w życie swoje wizje i pomysły.

Kiedyś stres związany z odpowiedzialną pracą wyrywał mnie rano z łóżka, a wieczorem nie pozwalał zasnąć. Dlatego postanowiłem to zmienić. Teraz to nowe pomysły, domagające się natychmiastowej realizacji nie pozwalają mi się wyspać.

Choć tematyką rozwoju osobistego i relacji interesuję się od dawna, to pierwszą moją publikację wydałem dopiero w 2013 roku tuż przed Walentynkami. Była to „Sztuka Obdarowywania Kobiet”. Okazała się ona hitem i w ciągu tygodnia sprzedałem ponad 300 egzemplarzy. Natomiast w tym roku przyszedł czas na kolejną publikację w tej tematyce, czyli „Sztukę Obdarowywania Mężczyzn” - coś dla Pań.

W między czasie realizuję jeszcze kilka innych projektów związanych z szeroko pojętym rozwojem osobistym, związkami, komunikacją i relacjami damsko-męskimi. Pracuję i tworzę wszędzie tam, gdzie jest dostęp do Internetu, co pozwala mi na swobodę, mobilność i niezależność, o której zawsze marzyłem.

Zapraszam do mojego świata :)
LanguageJęzyk polski
Publishere-bookowo.pl
Release dateFeb 25, 2014
ISBN9788378592945
101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta

Read more from Grzegorz Gomółka

Related to 101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta

Related ebooks

Reviews for 101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta

Rating: 0 out of 5 stars
0 ratings

0 ratings0 reviews

What did you think?

Tap to rate

Review must be at least 10 words

  Book preview

  101 Sposobów, Aby Zaskoczyć Faceta - Grzegorz Gomółka

  faceta

  101 sposobów aby zaskoczyć faceta

  Kwiaty do pracy

  Gdy Twój mężczyzna pracuje w miejscu, gdzie jest dużo kobiet, wyślij mu do pracy kwiaty w dniu jego urodzin. Możesz to zrobić również bez okazji. Każda z kobiet będzie myślała, że kwiaty są być może dla niej. Gdy się okaże, że one są dla Twojego faceta, wszystkie będą zazdrosne i zaskoczone, a Twój mężczyzna będzie w niebo wzięty. Z pewnością dostanie również sporo komplementów, które będą dedykowane wspaniałej kobiecie, która mu zrobiła taką niespodziankę, czyli Tobie.

  Nieoczekiwany zwrot

  Z pewnością nieraz dostałaś od swojego faceta kwiaty. Myślę jednak o tych kwiatach, które wręczył Ci po raz pierwszy. Są one w pewien sposób wyjątkowe. Co się z nimi później stało? Pewnie to samo co pozostałymi. Kilka dni w wazonie i uschły.

  Podsunę Ci pomysł, który nie tylko sprawi, że będziesz się cieszyć tymi kwiatami przez całą wieczność, ale pozwolą Ci one zaskoczyć Twojego faceta w najmniej oczekiwanym momencie.

  Kwiaty, które dostaniesz od niego, zamiast wkładać do wazonu – ususz je. Możesz wysuszyć je na słońcu, lub wyciągnąć jeden kwiat z bukietu i włożyć do książki.

  Jeśli Twój facet jest typem romantyka i wiesz, że doceni taki gest z Twojej strony, wręcz mu ten sam kwiatek na 2-gą, 5-tą, 10-tą, 15-stą lub 20-stą rocznicę Waszego Ślubu lub znajomości. Z pewnością będzie zaskoczony, tym, że pierwsze kwiaty od niego zrobiły na Tobie takie wrażenie, że postanowiłaś je zatrzymać na wieczność.

  Bokserki w oryginalnym opakowaniu

  Gdy chcesz kupić swojemu mężczyźnie bokserki lub jakiś T-Shirt, zamiast wręczać mu taki podarunek w ozdobnym opakowaniu, załóż to na siebie.

  Powiedz mu, że masz dla niego prezent, ale będzie musiał zedrzeć go z Ciebie bo inaczej nie dostanie. Napisz do niego taka wiadomość z samego rana. To sprawi, że cały dzień będzie się zastanawiał i myślał o tym co dla niego przygotowałaś. Niech ten prezent będzie jedyną rzeczą, którą będziesz mieć na sobie.

  Ukryte serca

  Narysuj na swoim ciele kilkanaście, a może kilkadziesiąt serc. Niech to będzie jakaś symboliczna liczba. Na przykład w dniu jego 25 urodzin narysuj na swoim ciele 25 serc. Powiedz mu, że masz dla niego prezent urodzinowy, ale najpierw musi odnaleźć

  Enjoying the preview?
  Page 1 of 1