Discover this podcast and so much more

Podcasts are free to enjoy without a subscription . We also offer ebooks, audiobooks, and so much more for just $11.99/month.

Людині потрібна людина || Кріс Пітерман про стосунки з тілом, цілісність та новий етап в житті

Людині потрібна людина || Кріс Пітерман про стосунки з тілом, цілісність та новий етап в житті

FromЛюдині потрібна людина


Людині потрібна людина || Кріс Пітерман про стосунки з тілом, цілісність та новий етап в житті

FromЛюдині потрібна людина

ratings:
Length:
40 minutes
Released:
Mar 7, 2023
Format:
Podcast episode

Description

Друзі, привіт! Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина” та “Автентика”.

Сьогодні моя гостя — Кріс Пітерман. Кріс - менеджерка IT-проєктів, авторка текстів, авторка телеграм-каналу Нікому не кажи, дружина та майбутня мама. Зараз живе в Португалії, проте дуже мріє повернутися додому в Київ.
Ми говорили про тілесність та про те, як тіло реагує на спосіб життя, думки та тривожність. Говорили про аскезу на солодке та як зреагувало тіло на такий, скажімо, детокс (ця розмова доступна патронам на Patreon).
Говорили про цілісність та відчуття себе людиною у широкому розумінні цього слова. Про те, як це - відстати від світу та більше не відчувати претензії до всіх навколо, включаючи себе.
Говорили про жіночність та сприйняття себе майбутньою мамою. Чи була готовність до цього? Як реагує тіло на вагітність? Чи є страхи?

Розмова з Кріс - це жіноча розмова про життя, самодостатність, сім’ю та екологічне ставлення до себе. А ще трохи про життя в Лісабоні, свою рутину та вдячність батькам за формування саме такого ставлення до себе.

Також, друзі, кожен місяць я ділюсь на Patreon своїми власними думками з приводу тієї чи іншої теми. А також публікую думки моїх гостей, які зрезонували та відгукнулися в мені. І тема місяця березень - це тіло, тілесність. Як ми сприймаємо своє тіло? Чи боїмося? Чи відчуваємо сором за певні свої прояви? Я запрошую вас стати патроном, підтримати проєкт, а також стати ближчими через тексти та спільну енергію. Приєднуйтесь. 
приєднуйтесь!

https://www.patreon.com/katyagajdut
----
де знайти Кріс?

https://www.instagram.com/kris.piterman/

де знайти мене?

https://www.instagram.com/katyagajdut/
Released:
Mar 7, 2023
Format:
Podcast episode

Titles in the series (40)

Друзі, привіт. Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина”. Кожен тиждень я спілкуюсь з близькими по духу людьми про емоції, самопізнання, критичне мислення та психологічну гігієну. Також у мене є Patreon. Долучайтесь та підтримуйте український контент. https://www.patreon.com/user?u=25074410