Discover this podcast and so much more

Podcasts are free to enjoy without a subscription. We also offer ebooks, audiobooks, and so much more for just $11.99/month.

Людині потрібна людина || Паша Вржещ про енергію, слабкість та силу жити своє життя

Людині потрібна людина || Паша Вржещ про енергію, слабкість та силу жити своє життя

FromЛюдині потрібна людина


Людині потрібна людина || Паша Вржещ про енергію, слабкість та силу жити своє життя

FromЛюдині потрібна людина

ratings:
Length:
70 minutes
Released:
Jan 11, 2023
Format:
Podcast episode

Description

Друзі, привіт. Ми сьогодні живемо у складні часи, проте це не привід ставити паузу навчання та заморожувати себе в очікуванні, що буде завтра.

Навпаки, варто інвестувати в себе, своє майбутнє, рухатися, шукати нові знання та  власні мрії. Школа креативних професій skvot — це можливість стати ближче до себе, власної реалізації та професійного росту.

Навіть, якщо ваша спеціальність сьогодні не з креативної індустрії, ніколи не пізно почати все з чистої сторінки і просто спробувати знайти своє призначення.

Нових та актуальних професій навчають в онлайн-школі skvot. Незалежно від напрямку, кожен твій крок на курсі буде підкріплений практикою. Ти міг ніколи не чути відгуків про свою роботу, але у skvot отримаєш фідбек від лектора, методиста та інших студентів. Ти знайдеш підтримку кураторів, зможеш переслуховувати заняття і посувати дедлайни, якщо щось не встигається. Тобі буде комфортно, а знання стануть міцнішими.
Занурюйся в комерційну ілюстрацію, якщо мариш візуалом і творчим майбутнім. Ставай UX/UI-дизайнером, якщо хочеш створювати зручні інтерфейси. Або моушен-дизайнером - бо рух це життя.
Лінк на skvot залишаю в описі епізоду. Це ваш час. Прямо зараз. Пам’ятайте про це.

skvot: https://skvot.io/ru/
------
тепер давайте перейдемо до інтерв'ю

Сьогодні моє інтерв’ю з Пашою Вржещем. Рік тому ми вже записували з Пашею подкаст. Вирішили повторити, тому що багато всього пронеслось за цей рік і є про що порефлексувати.

Ми говорили про життя без усвідомлення. Коли ми живемо, щось робимо, працюємо і наче живемо не своє життя. Живемо життя людей, які направлені на соціум, а не на себе та власні потреби і бажання. І коли трапляється такий розворот у свій бік, стається радість. Наче пробудження і усвідомлення, що я є. І мої бажання є. І те, що роблю кожен день — це клас, або навпаки не клас і я можу і маю це змінити.

Ми говорили про енергію та війну. Про те, де в такі темні часи брати ресурс і чому варто виходити з позиції жертви у пізнання та цікавість. Також говорили про виклики сьогодення, йогу та практики, що допомагають встояти і стояти міцно та мужньо.

Інтерв’ю сильне, чесне та надихаюче. І я запрошую вас до прослуховування.

-------
Де знайти Пашу?

https://www.instagram.com/pashavrzheshch/

Де знайти мене?

https://www.instagram.com/katyagajdut/

------

--
підтримка проекту дуже важлива. долучайтесь до патронів на Patreon!
https://www.patreon.com/katyagajdut

------

Також: у даного випуску подкасту є ще одна рекомендація і спонсор епізоду — і це Englishdom.

Це школа англійської, що гарантує сучасний та легкий підхід до вивчення мови.
Тут заняття відбуваються індивідуально, один на один з викладачем в онлайн-підручнику.
Вчитися можна у будь-який час у будь-якому місці, для цього вам знадобиться лише комп’ютер чи смартфон та Інтернет. А головне, що ви самостійно можете обрати курс та напрямок англійської. Переходьте за посиланням в описі під подкастом та записуйтесь на безкоштовний пробний урок, а при купівлі повного курсу, використовуйте промокод GAJDUT для 15% знижки.

✅ Записуйтесь на безкоштовний пробний урок англійської від Englishdom: https://bit.ly/3ZsZDko
✅ По промокоду Gajdut знижка 15 % на навчання.
Released:
Jan 11, 2023
Format:
Podcast episode

Titles in the series (100)

Друзі, привіт. Мене звати Катя Гайдут і я автор подкасту “Людині потрібна людина”. Кожен тиждень я спілкуюсь з близькими по духу людьми про емоції, самопізнання, критичне мислення та психологічну гігієну. Також у мене є Patreon. Долучайтесь та підтримуйте український контент. https://www.patreon.com/user?u=25074410